Pan Informatyk

Tomasz Mikołajczyk na liście 100 SPRUC

3 lutego 2022. Kategoria: wszystkie. Brak komentarzy.

lista 100 - logotyp

Zostałem jednym ze 100 laureatów listy 100 SPRUC! Na przełomie grudnia i stycznia dotarła do mnie niezwykła wiadomość. Moje działania okołoinformatyczne, realizowane – dla niektórych jako Pan Informatyk, dla innych jako Tomasz Mikołajczyk, zostały docenione na arenie ogólnopolskiej.

Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce – SPRUC – ogłosiło Listę 100 osób, które miały istotny wpływ na wzmacnianie cyfrowych kompetencji Polek i Polaków w 2021 roku. Na liście za rok 2021 znalazła się moja skromna osoba.

Warto doceniać to zaangażowanie i wzmacniać świadomość społeczną dotyczącą potrzeby cyfrowej edukacji w wielu sferach życia. Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce podsumowuje mijający rok w cyfryzacji. Wyróżnia 100 osób, które w sposób szczególny przyczyniły się rozwojowi nowoczesnych kompetencji Polek i Polaków.

lista 100 - uhonorowanie

Nominacji do listy dokonują doświadczeni eksperci, praktycy w działaniach na rzecz upowszechniania partycypacji cyfrowej, osoby które potrafią ocenić i docenić osiągnięcia.
„To nie jest lista pasjonatów technologii jako takich. To lista tych, którzy dbają o dobro innych w cyfrowym świecie i którzy promują postawy otwartości na nabywanie nowych kompetencji” – komentuje Monika Eilmes z Fundacji Orange, która jest członkinią Kapituły Listy 100 w tym roku.

Zostaw komentarz