Pan Informatyk

Uczniowie radzą: Szybki Google Chrome

12 grudnia 2011. Kategoria: wszystkie. Brak komentarzy.

Na świecie istnieje bardzo dużo przeglądarek internetowych. Mimo, że wszystkie służą do tego samego, czyli przeglądania stron internetowych, parę opcji je różni. W tej pracy opisze zalety Google Chrome. Ja i moja rodzina używamy tego programu, ponieważ gdy się np. zaloguję na naszej klasie, to na następny raz już sam mi uzupełnia login. Oczywiście mojej rodzince też, ale oni o wiele mniej korzystają z nk.

Jak dla mnie, nie brak mi w tej przeglądarce niczego! Ale na pewno jest lepszy od Internet Explorera, ponieważ kiedy inne przeglądarki internetowe bardzo wolno chodzą, to Google Chrome błyskawicznie się ładuje.

Aby go zainstalowac należy wejść do „lnternet Explorer” a następnie wpisać „Google Chrome – zainstaluj” w wyszukiwarce. Następnie wyświetla się ikonka Google Chrome i trzeba nacisnąć „Zainstaluj”. Gdy już ma się zainstalowany program, należy nacisnąć 2 razy na ikonkę Google chrome i program uruchamia się. Strona startowa w Google Chrome to Google.

Gdy się naciśnie dodatkową kartę nie pojawia się Google, tylko obrazek z napisem „Tysiące aplikacji i gier na Chrome”. Istnieje też możliwość z tego miejsca zajrzenia w najcześciej przeglądane strony www.

/Sylwia S. praca w ramach konkursu „Wiem – umiem – pomagam”/

Zostaw komentarz