Pan Informatyk

Koszyczek wielkanocny informatyka

8 kwietnia 2012. Kategoria: wszystkie. Brak komentarzy.

Pozostając w świątecznym nastroju warto przyjrzeć się trzem gadżetom komputerowym rodem z koszyczka wielkanocnego. Pierwszy z nich to mobilny głośnik o zaskakującej nazwie: Easter Egg Shape Tumbler Speaker.

Głośnik komunikuje się z urządzeniami za pośrednictwem kabla miniUSB->miniJack. Urządzenie posiada wbudowany akumulator, który należy dokarmiać przy pomocy dołączonego kabla miniUSB->USB. Głośnik do nabycia za ok. 15$ przykładowo TUTAJ.

Kolejną pisanką wyciągnięta z koszyczka jest mysz. Tak, zgadza się – nie kurczaczek, a mysz komputerowa – Elecom Egg Mouse. Japońska firma Elecom podczas tworzenia nowego produktu postanowiła oddać hołd jajku jako symbolowi życia – w ten oto sposób mysz otrzymała swoje nowe wcielenie.

Myszkę wielkanocną można nabyć przez cały rok przykładowo pod TYM adresem za niebagatelną cenę ~ 40$.

Ostatnim produktem, nieco egzotycznym i adresowanym raczej do czytelniczek, jest nawilżacz Panasonic EH-SN10 Nano-Care Day Moisturizer. Dlaczego egzotycznym?

Działa bez wody, urządzenie wystarczy podłączyć do portu USB lub bezpośrednio do sieci i czekać na cudowne efekty, dzięki którym rzekomo stan naszej skóry oraz włosów poprawi się. Mniej więcej jak na poniższym filmie:

http://www.youtube.com/watch?v=EIMeBjS1tk0

Nawilżacz do nabycia online za cenę ~ 250$ TUTAJ.

Zostaw komentarz