Pan Informatyk

Konferencja TIK dla edukacji 2013

8 października 2013. Kategoria: wszystkie. Brak komentarzy.

konferencja TIK dla edukacjiJeszcze w październiku odbędzie się kolejna edycja konferencji TIK dla edukacji. Wydarzenie będzie miało miejsce w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży 23 października. Tematyka konferencji dotyczy praktycznych aspektów informatyki widzianej okiem nauczyciela, pracy z uczniem uzdolnionym informatycznie, technologii sieciowych i internetowych oraz e-nauczania.

Konferencja TIKE2013 została wpisana na listę wydarzeń Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa (ECSM – European Cyber Security Month) – wspólnej inicjatywy Komisji Europejskiej, Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Sieci i Informacji (ENISA) oraz krajów członkowskich Unii Europejskiej. Mapa wydarzeń w różnych krajach znajduje się na stronie internetowej www.cybersecuritymonth.eu.

TIKE2013 jest w szczególności kierowana do:

  • nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wykorzystujących podczas swoich zajęć technologie informacyjne i komunikacyjne,
  • nauczycieli akademickich i wykładowców zainteresowanych dobrymi praktykami edukacyjnymi,
  • firm i organizacji współpracujących ze szkołami.

Spotkanie organizowane jest przez  Instytut Informatyki i Automatyki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży (PWSIP), Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK), Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży (ODN) i Oddział Podlaski Polskiego Towarzystwa Informatycznego  (PTI).

Rejestracja oraz szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie http://tike2013.pwsip.edu.pl.

(źródło: tike2013.pwsip.edu.pl)

Zostaw komentarz