Pan Informatyk

II Kongres Edukacji Polskiej

4 czerwca 2013. Kategoria: wszystkie. Brak komentarzy.

W dniach 15-16 czerwca w Warszawie odbędzie się Kongres Polskiej Edukacji. Będzie to już druga edycja tego wydarzenia, poświęcona w całości  edukacji polskiej w różnych perspektywach. Hasłem tegorocznego kongresu jest „Współpraca, odpowiedzialność, autonomia”.

kongres edukacji polskiej

Wydarzenie to skierowane jest do uczestników z całej Polski, w szczególności reprezentujących grupy nauczycieli, dyrektorów szkół, naukowców, przedstawicieli stowarzyszeń rodziców, przedstawicieli władz samorządowych, parlamentarzystów zaangażowanych w oświatę oraz przedstawicieli pracodawców. Dwudniowy kongres odbędzie się w Warszawskim Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, organizowany jest przez  Instytut Badań Edukacyjnych (IBE), obecnie wiodącą w Polsce instytucję badawczą w dziedzinie edukacji.

Podczas wydarzenia zaprezentowany będzie coroczny „Raport o stanie edukacji” a także badania realizowane przez IBE w projekcie „Badanie jakości i efektywności edukacji oraz instytucjonalizacja zaplecza badawczego’, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w konferencji jest bezpłatny, organizator zapewnia uczestnikom nocleg oraz wyżywienie. Zapisy na stronie Kongresu.

Zostaw komentarz