Pan Informatyk

Dzień Bezpiecznego Internetu 2013

28 stycznia 2013. Kategoria: wszystkie. komentarze 3.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2013

Zbliża się Dzień Bezpiecznego Internetu 2013, który obchodzony będzie 5 lutego. W tym roku DBI świętować będzie już swoje 10-lecie! Z tej okazji już teraz gorąco zapraszamy do podjęcia działań na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych internautów. Planowane inicjatywy można zgłosić tutaj.

Tematem przewodnim międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu są prawa i obowiązki cyfrowego obywatela. Wszystkie działania będą realizowane pod hasłem „Serfuję. Respektuję”. Podczas tegorocznych obchodów DBI warto zwrócić szczególną uwagę na to, że każdy internauta ma prawo wykorzystywać potencjał sieci do samorealizacji, zdobywania informacji, nauki czy zabawy – ponosi jednak odpowiedzialność za swoje działania w Internecie.

Jak co roku, na lokalnych organizatorów DBI, którzy zarejestrują swoją inicjatywę na stronie akcji oraz prześlą z niej sprawozdanie, czeka konkurs z nagrodami.  Więcej na temat konkursu: tutaj.

komentarze 3

Anna  dnia 3 lutego 2013

może to głupie pytanie, ale na pewno 5.02? a nie 8.02? bo znalazłam taki kalendarz, z którego wynika, że jednak w piątek 8. a przyznam, że jest to dla mnie dość istotne http://www.kalendarzswiat.pl/dzien_bezpiecznego_internetu/

Tomasz Mikołajczyk  dnia 3 lutego 2013

Proszę spojrzeć na stronę internetową organizatora Dnia Bezpiecznego Internetu w Polsce – http://dbi.saferinternet.pl/art_dbi/co_to_jest_dzien_bezpiecznego_internetu.html

Anna  dnia 4 lutego 2013

dziękuję, znalazłam :)

Zostaw komentarz