Pan Informatyk

DBI2014 – warsztaty dla rodziców

9 lutego 2014. Kategoria: wszystkie. Brak komentarzy.

Zapraszamy na edukacyjne warsztaty dla rodziców organizowane w Dniu Bezpiecznego Internetu. „Razem tworzymy lepszy Internet” – pod takim hasłem obchodzić będziemy 11 lutego Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), w ramach obchodów którego rodzice będą mieli możliwość bezpłatnego poszerzenia swojej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ich pociech w sieci.

W tym roku koncentrujemy się na tym, że każdy internauta może przyczynić się do tego, że Internet będzie miejscem bezpiecznym i pozytywnym. Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w Sieci i w jaki sposób z niej korzysta.

warsztaty dla rodziców dbi

11 lutego o godz. 18:00 w sali kinowej Tarnogórskiego Centrum Kultury zapraszamy do udziału w warsztacie edukacyjnym popularyzującym działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie. Warsztat poprowadzi ekspert zajmujący się edukacją z obszaru bezpieczeństwa internetowego, Pan Robert Mrozek z blu-vision.pl

Organizatorem spotkania jest Tarnogórska Grupa Inicjatyw Prorodzinnych – MobilnaMama.pl. Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

warsztaty dla rodziców plakat dbi

Zostaw komentarz