Pan Informatyk

Canva – bezpłatne szkolenie w Katowicach

17 stycznia 2024. Kategoria: wszystkie. Brak komentarzy.

Bezpłatne Szkolenie w Katowicach – Jak Stworzyć Atrakcyjny Komiks o Zmianach Klimatu i Zrównoważonym Rozwoju Środowiska za Pomocą Canva!

Polskie Stowarzyszenie Sprawiedliwego Handlu, Stowarzyszenie Aktywności Przeróżnych niemarudni.pl w Katowicach oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu mają zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów na bezpłatne warsztaty nt.: „Jak z zastosowaniem programu Canva stworzyć atrakcyjny komiks na temat zmian klimatu i zrównoważonego rozwoju środowiska?

To niepowtarzalna okazja aby zdobyć nieocenioną wiedzę na temat tworzenia komiksów o kluczowych kwestiach środowiskowych. Szkolenie odbędzie się już 18 stycznia 2024 roku, w Pałacu Młodzieży w Katowicach, w godzinach 16:00 – 19:00. Trzy godziny intensywnej pracy, pełne inspiracji, kreatywności i edukacji!

Bezpłatne szkolenie z Canva - obrazek poglądowy stockowy - laptop na tle książek

Co czeka na uczestników?

Prowadzący szkolenie, Tomasz Michałek z M-Team Sp. z o.o., wprowadzi uczestników w fascynujący świat programu Canva, wykorzystywanego do tworzenia grafiki. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję:

– Zapoznać się z podstawowymi funkcjami programu Canva,
– Samodzielnie tworzyć atrakcyjne projekty graficzne,
– Wykorzystać sztuczną inteligencję w procesie tworzenia przekazu,
– Kreować komiks na temat zmian klimatu i zrównoważonego rozwoju środowiska,
– Opanować korzystanie z aplikacji mobilnej Canva na smartfony.

Jak się zapisać?

Zapisy trwają już teraz! Wystarczy wejść na stronę i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj – zapisz się już dziś!

 

Przygotowanie do szkolenia

Aby w pełni wykorzystać czas warsztatów, prosimy uczestników o wcześniejsze przygotowanie się do szkolenia. Przynieście swoje laptopy i smartfony, a także wykonajcie następujące zadania:

– Zarejestrujcie się na stronie bezpłatnego programu Canva,
– Oswoicie się z interfejsem, menu i rozmieszczeniem poszczególnych funkcji,
– Zainstalujcie aplikację Canva na swoim smartfonie,
– Przetestujcie podstawowe funkcje aplikacji.

Warsztaty są częścią projektu FaiRevolution, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Erasmus+. To wyjątkowa okazja, by rozwijać swoje umiejętności w kreatywny sposób, korzystając z nowoczesnych narzędzi. Nie przegapcie tej szansy!

Zostaw komentarz