Pan Informatyk

Bezpłatny pakiet do efektów HDR

30 sierpnia 2017. Kategoria: wszystkie. komentarze 2.

Czy powrót do szkoły musi być bolesny? Niekoniecznie. Firma Auto FX Software przygotowała pakiet zniżek i ofert ważnych do końca sierpnia. Co istotne, wśród propozycji jest możliwość otrzymania bezpłatnego, nieograniczonego czasowo kodu licencyjnego do Digital HDR FX Pack.

Digital HDR FX Pack jest to zestaw filtrów wchodzących w skład oprogramowania do edycji zdjęć – Mystical Ultimate Gen2.

okno główne programu autofx software z filtrem hdr

Filtry umożliwiają uzyskanie efektów HDR (High Dynamic Range), dzięki którym zakres dynamiki przedstawiany na obrazie jest dużo większy. Jasności są bardziej jasne (dokładniej przedstawione) a elementy ciemne przedstawione z odpowiednią głębią i dokładnością. Innymi słowy, dzięki zastosowaniu techniki HDR można programowo (przy pomocy odpowiedniego programu, czy filtru) lub sprzętowo uzyskać lepsze fotografie. 

Przykładowe zdjęcia wykonane w technice HDR:

przykłady zdjęć hdr

Aby otrzymać bezpłatny kod należy skorzystać ze strony producenta filtrów, podać swój adres email i odebrać kod wraz z linkiem do programu, który po instalacji aktywujemy (wpisując kod z maila). To wszystko. Jeśli oferta Cię zainteresowała, koniecznie się pospiesz, promocja trwa jedynie do 31.08.2017. Udanej zabawy z efektami i bezbolesnego powrotu do szkoły!

komentarze 2

Klaudia S.  dnia 13 września 2017

Jasne, fotografie prezentują się ładnie, lepiej, niż oryginał zdjęcia, ale nieźle naciągają rzeczywistość i czasami efekt jest przerysowany i nie robi aż takiego wrażenia.

Edyta G.  dnia 5 lutego 2019

Bardzo fajny zestaw filtrów.

Zostaw komentarz