Pan Informatyk

Bezpłatne warsztaty filmowe

28 marca 2014. Kategoria: wszystkie. Brak komentarzy.

warsztaty filmoweWydawnictwo Nowa Era oraz Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w ramach programu „Pracuję z klasą” zapraszają nauczycieli klas 4–6 Szkół Podstawowych na warsztaty filmowe pt.: Słowa, które dają moc, połączone z projekcją filmu „Pan od muzyki”.

Słowa mają ogromną siłę. Wspierają, motywują, ranią, złoszczą, pocieszają. Jak słowami zachęcać uczniów do pracy? Jak motywować do zmiany? Jak podnosić ich poczucie własnej wartości? W filmie „Pan od muzyki” poznajemy grupę chłopców, po których nikt nie spodziewał się niczego dobrego. Aż do momentu, kiedy pojawił się pan od muzyki.

On pierwszy dodał im wiary we własne siły, pierwszy zainspirował do wyzwań, które zmieniły ich życie. Jak to osiągnął? Znał słowa, które dają moc…

Spotkanie odbędzie się 29 marca 2014 w Kinie Światowid przy ul. Trzeciego Maja 7 w Katowicach w godzinach 10:00–14:00. Ze względu na konieczność wcześniejszej rezerwacji miejsc, wymagane jest telefoniczne zgłoszenie udziału w spotkaniu pod numerem infolinii: 801 88 10 10. W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Zostaw komentarz