Pan Informatyk

Bezpłatna konferencja – Edu Moc Online 2016

20 sierpnia 2016. Kategoria: wszystkie. Brak komentarzy.

Zbliża się początek kolejnego roku szkolnego. Z pewnością część z Was planuje rozwój zawodowy, określa cele, obawia się kolejnych nudnych szkoleń, konferencji i rad pedagogicznych. Za te najciekawsze zazwyczaj przychodzi nam słono zapłacić, nierzadko z własnej kieszeni. Tym razem będzie nieco inaczej – bez ciasteczek, ale merytorycznie i przede wszystkim bezpłatnie! Nadchodzi Edu Moc Online 2016.

http://www.youtube.com/watch?v=dLP3Ah98pbg

Kiedy?

1 października 2016, 09:00 – 21:00, czyli 12 godzin!

Kto i dla kogo?

Nauczyciele dla nauczycieli z udziałem specjalistów z dziedzin związanych z edukacją, pracowników naukowych uniwersytetów oraz gościa specjalnego Thomasa Strassera z Austrii –  profesora metodyki nauczania języków obcych oraz nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, autora wielu publikacji.

Jaki koszt?

Zero złotych. W wydarzeniu może nieodpłatnie wziąć udział około tysiąca uczestników z całego kraju i zagranicy.

Szczegóły?

Dokładne informacje, program, zagadnienia poruszane podczas konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdują się pod tym adresem.

Organizator?

Konferencja online organizowana jest przez grupę Superbelfrzy RP we współpracy z firmą Clickmeeting, która udostępnia swoją platformę oraz wsparcie technologiczne i merytoryczne.

Edu Moc Online 2016

Jak to bez ciasteczek?

Ok, nie do końca bez. Można przynieść swoje i w wygodnym fotelu uczestniczyć w konferencji, ponieważ całość będzie odbywała się online. Wytrwali będą mieli przyjemność usłyszeć również moje wystąpienie, do czego serdecznie zapraszam.

Zostaw komentarz