Pan Informatyk

Bezpłatna gra – Tajemnice Aeropolis

21 listopada 2011. Kategoria: wszystkie. komentarzy 5.

Firma Uselab obecnie poszukuje chętnych szkół do przeprowadzenia badań normalizacyjnych gry komputerowej Talent Game – Tajemnice Aeropolis. Film demonstrujący grę poniżej:

Jest to narzędzie diagnostyczne w postaci ciekawej gry komputerowej badającej predyspozycje i zainteresowania zawodowe dzieci i młodzieży. Fabuła gry ma charakter przygodowy i osadzona jest w konwencji realistycznej. Gracz wędruje przez 6 światów, symbolizujących różne nastawienia zawodowe, np. artystyczne, naukowe, społeczne. Podczas gry przeżywa pasmo przygód, w  trakcie których wykonuje zadania diagnostyczne oraz poznaje swoje uzdolnienia w różnych dziedzinach i przejawach życia.

Na obecnym etapie należy przebadać ponad 1000 uczniów z całej Polski. Badania te niezbędne są do ostatecznego ustawienia norm raportowania w grze. Brakuje wyników głównie ze szkół podstawowych. Na stronie http://www.talentgame.pl/ znajdują się dokładniejsze informacje na temat projektu.

Gra bezpośrednio po premierze będzie dystrybuowana BEZPŁATNIE w postaci insertów do gazet. Przewiduje się ponadto możliwość ściągnięcia gry za darmo przez Internet.

komentarzy 5

Jamajka  dnia 10 stycznia 2013

Hejka

Roksana  dnia 21 marca 2013

Bardzo fajna gra lubię w to grać!
:D

michał  dnia 17 czerwca 2013

znam tą grę to jest moja ulubiona

Ola  dnia 10 lipca 2013

Fajna Gra Muszę Sobie Ściągnąć

kacper314  dnia 19 września 2013

siema

Zostaw komentarz