Pan Informatyk

Bezpłatna gra – Tajemnice Aeropolis

21 listopada 2011. Kategoria: wszystkie. komentarzy 6.

Firma Uselab obecnie poszukuje chętnych szkół do przeprowadzenia badań normalizacyjnych gry komputerowej Talent Game – Tajemnice Aeropolis. Film demonstrujący grę poniżej:

httpvh://www.youtube.com/watch?v=V6MnP3-2fvI

Jest to narzędzie diagnostyczne w postaci ciekawej gry komputerowej badającej predyspozycje i zainteresowania zawodowe dzieci i młodzieży. Fabuła gry ma charakter przygodowy i osadzona jest w konwencji realistycznej. Gracz wędruje przez 6 światów, symbolizujących różne nastawienia zawodowe, np. artystyczne, naukowe, społeczne. Podczas gry przeżywa pasmo przygód, w  trakcie których wykonuje zadania diagnostyczne oraz poznaje swoje uzdolnienia w różnych dziedzinach i przejawach życia.

Na obecnym etapie należy przebadać ponad 1000 uczniów z całej Polski. Badania te niezbędne są do ostatecznego ustawienia norm raportowania w grze. Brakuje wyników głównie ze szkół podstawowych. Na stronie http://www.talentgame.pl/ znajdują się dokładniejsze informacje na temat projektu.

Gra bezpośrednio po premierze będzie dystrybuowana BEZPŁATNIE w postaci insertów do gazet. Przewiduje się ponadto możliwość ściągnięcia gry za darmo przez Internet.

komentarzy 6

Jamajka  dnia 10 stycznia 2013

Hejka

Roksana  dnia 21 marca 2013

Bardzo fajna gra lubię w to grać!
:D

michał  dnia 17 czerwca 2013

znam tą grę to jest moja ulubiona

Ola  dnia 10 lipca 2013

Fajna Gra Muszę Sobie Ściągnąć

kacper314  dnia 19 września 2013

siema

Agnieszka  dnia 30 stycznia 2023

Witam, chętnie wezmę udział w testowaniu

Zostaw komentarz