Pan Informatyk

Akademia Czystych Rąk – IV edycja

10 października 2013. Kategoria: wszystkie. Brak komentarzy.

Część z Was z pewnością pamięta poprzednie edycje programu Akademia Czystych Rąk. Inicjatywa ta jest poświęcona nauce higieny już od najmłodszych lat…i skierowana jest właśnie do najmłodszych, ich rodziców oraz nauczycieli. W tym roku, już po raz czwarty, w ramach Akademii Czystych Rąk, producent środków marki Carex stara się dbać o to, aby przekazywać najmłodszym podstawową wiedzę z zakresu prawidłowej higieny rąk oraz tego, jak duży wpływ ma ona na nasze życie i zdrowie. Jak można przeczytać na stronie organizatora – najważniejsza jest profilaktyka, a odpowiednia edukacja to klucz do jej propagowania.

Zachęcamy gorąco do udziału w czwartej edycji Akademii Czystych Rąk Carex. W programie mogą wziąć udział wszystkie szkoły podstawowe z całej Polski.

akademia czystych rąk

IV edycja Akademii Czystych Rąk Carex realizowana jest pod patronatem Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Materiały edukacyjne uzyskały pozytywną opinię profesora Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego dr hab. Małgorzaty Żytko, a także pediatry – dr Pawła Grzesiowskiego. Więcej informacji oraz zapisy do programu na stronie www.carex.pl.

(źródło: carex.pl)

Zostaw komentarz